-

بلیط مشهد

پیش از خرید بلیط مشهد اطلاعاتی در زمینه ی جاذبه های گردشگری این شهر باید بدانید. شهر مقدس مشهد با وجود حرم امام رضا (ع) به عنوان پایتخت مذهبی ایران به شمار می آید و از همین جهت سالانه نظر گردشگران خارجی و داخلی زیادی را به خود جلب کرده است، همین امر موجب شده است تا علاوه بر جنبه مذهبی و زیارتی در جنبه های گردشگری نیز پیشرفت قابل توجهی مشاهده شود و با گذشت زمان این شهر از قالب مذهبی خارج شده و بیشتر جنبه گردشگری به خود بگیرد. پیش از خرید بلیط مشهد ابتدا اطلاعاتی در زمینه جاذبه های گردشگری مشهد برای خود جمع آوری کنید. ما برای آسان تر شدن کار شما بخشی از این مطالب را برای شما بازگو خواهیم کرد.

باغ پرندگان سپاد مشهد

دومین مرکز تفریحی و گردشگری مورد علاقه ی مردم در شهر مشهد باغ پرندگان است که اغلب کسانی که بلیط مشهد خریداری می کنند و به این شهر سفر می کنند از این مکان بازدید می کنند. در این باغ گونه های نادر وکمیابی از پرندگان آسیایی، ایرانی و حتی برخی پرندگان افریقایی قرار گرفته است.

پارک طبیعت هفت حوض

سومین جاذبه گردشگری مشهد که مورد توجه کسانی که بلیط مشهد تهیه می کنند قرار گرفته است پارک طبیعت هفت حوض است. این مکان شامل 7 حوضچه می باشد که در اثر فرسایش شیمیایی باران های اسیدی در بستر یکی از سر شاخه های رودخانه در ارتفاعات رو به جنوب بینالود شکل گرفته است و درآن ها آب جریان دارد. برخی از آن ها بسیار کوچک هستند و وسعت یک استخر کوچک را دارند.

موزه نان مشهد

موزه نان برای کسانی که قصدخرید بلیط مشهد را دارند یکی از جالب ترین جاهای دیدنی می باشد. این مکان با تکیه بر معماری سنتی و با هدف فعالیت فرهنگی ایجاد شده است. در طراحی این موزه اساس طراحی با معماری سنتی ایرانی و با به کارگیری ساده ترین مصالح و هنر دست استاد کاران در هم آمیخته شده است. جالب است بدانید این موزه نخستین موزه نان در خاورمیانه شناخته شده است که مراحل تهیه آرد شامل بذر افشانی، گندم چینی، خرمن کوبی و ابزار های تهیه نان مثل دستاس، آسیاب آبی، آسیاب بادی و... به نمایش عموم در آمده است.

برای تهیه ی بلیط مشهد و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه نمایید.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : يکشنبه 13 آبان 1397 | 15:24 | نویسنده : رضا راد |